Apel

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc finansową dla naszego syna Krzysztofa.

Krzyś przyszedł na świat z przepukliną oponowo-rdzeniową otwartą w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, poważną wadą układu nerwowego, która spowodowała m.in. niedowład kończyn dolnych.

W swoim krótkim życiu Krzyś przeszedł już pięć poważnych operacji, w przyszłości czekają go kolejne zabiegi. Dzięki dotychczasowemu leczeniu i bardzo intensywnej rehabilitacji, Krzyś staje się coraz bardziej samodzielny w codziennych czynnościach. W dzisiejszym czasach przepuklina oponowo-rdzeniowa to nie skazanie na wózek, wiele dzieci z tym schorzeniem chodzi. Krzyś porusza się na wózku aktywnym, ale ciągle doskonali naukę chodzenia w odpowiednich aparatach. Syn marzy o samodzielnym chodzeniu.

Mimo choroby jest bardzo pogodnym i wesołym dzieckiem, ciekawym świata i ludzi. Staramy się ze wszystkich sił, żeby Krzyś mógł być w przyszłości samodzielny. Dotychczasowe osiągnięcia synka pozwalają nam wierzyć, że kiedyś spełnią się jego i nasze marzenia.

Jednak nasze wysiłki nie wystarczą, bo leczenie Krzysia wymaga ogromnych nakładów finansowych. Potrzebna jest dalsza intensywna rehabilitacja, i leczenie. Największą poprawa u Krzysia następuje po specjalistycznych turnusach, gdzie terapia jest kompleksowa i przygotowana indywidualnie dla pacjenta. Koszt takiego turnusu to kwota ok 5000zł. Najbliższy turnus, w którym będzie uczestniczyć już w lutym. Koszt miesięcznej rehabilitacji domowej to kwota ok. 2000 zł. Potrzebny jest także sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Niestety są to koszty przekraczające nasze możliwości finansowe. Oprócz Krzysia mamy jeszcze dwoje dzieci. Nasza w walka to także walka z czasem , Krzysiu jest jeszcze w wieku , w którym wiele można zrobić by się usamodzielnił.

Wierzymy, że nie będzie Państwu obojętny los naszego synka. Każda wpłacona przez Państwa złotówka pomoże mu w trudnej walce o samodzielność i godne miejsce w społeczeństwie.

 

Wpłat należy dokonywać na :

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
01-685 Warszawa ul. Łomiańska 5,

Nr rachunku bankowego:

Bank BPH S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615  ( tylko do końca 2018 roku )

Tytułem: 2729 Majka Krzysztof darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy:

Anna i Marcin Majka – rodzice Krzysia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *